EnygmeMetin2

Acum este Dum Sep 23, 2018 8:35 am

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Remediere unor anumite lucruri care ar fi de folos , zic eu!
MesajScris: Mar Dec 12, 2017 1:10 am 
Neconectat
Vârsta: 20
Salutare,
Joc acest metin de aproximativ o săptămână şi chiar e pe placul meu, doar că trebuie remediate anumite chestii care ar fi de folos... cum spuneam şi în titlu.

Părerea mea ar fi următoarea.
1. Să se schimbe textura aia cu iarba aia prea verde... pare prea pokemon.
2. Să se modifice drop-ul de upp pentru a evolua accesorile,armele, armurile mult mai uşor... pentru o x5 producţii nu pot evolua accesorile, de o săptămână tot la platină am rămas... ar fi toţi de acord să putem face mai repede upp-urile ca să ajungem şi noi la alte accesorii.
3. Să se bage evoluţii până la lvl 250 dacă tot e sever pvm-pvp de 250 nu de 165...
4. Să se modifice drop-ul din mapa de 200-250 care dropează perlele amor, din 10 mobi nu pică o perlă + de asta că abia omor acei mobi.
5. Dacă tot s-a băgat la npc accesoriile lacrimă cer, ar fi fain să fie băga-te toate, coif de 41, brăţară, papuci tot ce avem nevoie, după ce că ne omorâm după upp-uri că abia se fac rost mai farmăm şi după coif şi alte accesorii.
6. Ar fi super ok... dacă s-ar scoate interzicerea de la mape, adică dacă vreau să intru în mapa de 90-120 şi eu am 200 nu pot intra, adică vreau să farmez de pe caracterul ăsta nu să iau iar alt caracter de la 0, e penibil
7. Bonusurile cad foarte greu, nu zic să cadă gata dintr-un bonus, dar totuşi să fie repejor nu e pvm hard, e pvm-pvp 250...
8. Ca să faci rost de o perlă electrică necesită 500 de perle roşii, sunt prea multe, stau 2h pentru 500 de perle ca să îmi dea doar 1 perlă...
Aceste upp-uri ar trebui să fie mai comercializate, vezi un up din ăla odată la nu ştiu când...
dacă se cer atâtea upp-uri măcar să se facă în aşa fel să le facem mai repede, stau o săptămână până evoluez un acc că nu upp-uri că abia se fac rost, stai că nu pot evolua o armă că nu am ce cere, o să ne plictisim în halul ăsta.
9. Din câte am observat server-ul are o gamă largă de itm, evoluţiile actuale sunt itm din anii 2010,2011... ne-am plictisit de ele..vrem ceva nou...
10. La switchboot nu se găseşte bonusul ''Rezistenţa la foc'', toate sunt numai el nu.
11. La toţi mobi nu arată ce dropează exemplu, mapa 200-250

Nu luaţi părerea mea în considerare de rău, dar ar fi aplicată , ar fi altfel şi ar urcă server-ul la un nivel mai înalt, fiindcă eu unul când văd că nu mă acomodez pe server + abia se fac upp-urile,itm şi etc mă las, poate aşa face şi altu, e păcat de server că-i frumos, dar că mai trebuie modelat puţin !

Bye,Bye!
Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

EnygmeMetin2