EnygmeMetin2

Acum este Mie Dec 19, 2018 3:56 pm

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Debanare conturi
MesajScris: Mar Noi 13, 2018 1:52 pm 
Neconectat
Salutare,
Cred ca singura modalitate ca acest server sa revina la popularitatea de acum cativa ani ar fi debanarea tuturor conturilor (vipi, playeri normali) - crearea unui moment zero. Stiu ca cei care au ban permanent sunt playeri care au creat probleme pe server, dar cred ca toti meritam o a doua sansa. Debanarea conturilor ar duce la cresterea nr. de playeri cu state vechi, care stiu cu ce se mananca acest server si care ar ramane sa joace in continuare. Playeri noi nu vor venii niciodata atata timp cat pe server sunt max 20 de playeri.
Eu, personal nu am conturi banate si nici prieteni banati, dar imi doresc sa ma joc in continuare pe acest server, dar cand intrii si vezi 3 playeri map 1 blue iti vine sa te lasi instant.
Este mare pacat pt ca serverul are un mare potential pe care nu si l-a atins niciodata. Sper ca cineva sa citeasca acest mesaj si sa dea un raspuns daca debanarea conturilor este posibila ori nu.
Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

EnygmeMetin2