EnygmeMetin2

Acum este Lun Sep 24, 2018 5:25 am

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Propunere noua
MesajScris: Dum Sep 09, 2018 10:32 am 
Neconectat
M-am gandit sa revin cu niste propuneri mai usoare de aceasta data si ca sa ne incalzim putin prima propunere este: ar fi foarte bine daca tombola noastra ar avea un sistem auto de spin pentru ca este greu si dureaza foart mult la 4000 bilete spre exemplu sa dam click de fiecare data si ar fi mult mai usor sa punem pe auto roata deoarce biletele se strang foarte repede dar se consuma foarte greu multe odata.
urmatoarea propunere: Ar fii in avantajul tuturor sa avem un sistem de bonusat temporar spre exemplu:bonusuri pvm temporare deoarece multi probabil nu stiu sa bonuseze sau nu au destule materiale (productii) ca sa evolueze accesoriile in cristal +9 ori poate un player vrea sa mearga la farmat si are un singur set full si de fiecare data trebuie sa modifice din pvm in pvp parerea mea este ca ar fi util serverului si nu ar mai trebui sa se creeze ghiduri sau sa se puna intrebari legate de bonusuri iar bonusurile temporare ar putea fi utile si la pvp in cazul acesta deoarece stim cu toti ca nu putem pune pe un set 4 rase full si in loc sa stricam si refacem seturi peste seturi sau sa umplem inventare cu accesorii am putea sa inlocuim ce lipseste la momentu respectiv foarte rapid pentru ca joaca sa nu se termine din cauza lipsurilor. RESPECT ENYGME STAFF :D
Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

EnygmeMetin2