EnygmeMetin2

Acum este Sâm Iun 24, 2017 10:27 am

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Cerere GM "Inocentiu''
MesajScris: Sâm Iun 03, 2017 4:01 pm 
Neconectat
Prenume: Andrei-Cristian
Nume in Joc: Inocentiu
Experienta De GM!: Nu am experienta, dar in 5-10 minute de explicatii voi intelege ce am de facut si cum trebuie sa fac, daca imi spui ce sa fac aia fac si nu ma abat de la ceea ce am de facut :D
Ai mai fost Gm?: Nu am mai fost deoarece nu aveam varsta necesara, dar acum ca am varsta voi putea sa invat de 2 ori mai bine ce inseamna sa fi GM.
Sti Comenzile?: Comenzi mai stiu, din cate am vazut pe YouTube, dar invat repede.
Activitate pe joc?: Sunt on pe joc cam 4-6 ore pe zi, acum ca vine vacanta de vara pot sa stau on si mai mult.
[*]ID: Skipe Si Bineinteles Microfon!: Am skipe si da, am si microfon :D
[*]Minim 17 Ani! : Mai am 15 zile si fac 18 :D
[*]Minim 5000 minute jucate !: Am 40000 pe contul vechi iar pe Inocentiu am 6000
[*]Minim 4-5 ore online pe zi ! Stau in medie de 4-6 ore on pe zi.
[*]Esti dispus sa ajuti serverul cu reclama zilnica ? : Fac reclame chiar si acum, pe cate 35-40 grupuri pe zi.
[*]Esti dispus sa ajuti zilnic serverul cu un vot pe topurile de pe site? : Sunt dispus sa ajut serverul cu tot ce este posibil pentru a "forma" o comunitate/familie mai mare deoare ce este pacat pentru ca este un server frumos si care totusi este de 6 ani on.
[*]Ai citit regulamentul ?: Am citit regulamentul de 3 ori pentru a nu face ceva ce este gresit.
[*]Copie dupa buletin: Copia dupa buletin o voi trimite pe skipe daca va fi cazul sa fie nevoie :D
[*]De ce doresti sa devii Gm pe Metin2Enygme?: Vreau sa devin GM pentru a ajuta playerii noi, pentru a face cunoscut un server care, de bine de rau, a tinut si tine mai mult decat serverele pe care sunt 10-20k de playeri, pentru a ajuta playerii sa reuseasca acolo unde nu am reusit eu.

[*]Si Cum Poti Ajuta Serverul Metin2Enygme?: Serverul il pot ajuta facand reclame zilnice, votand in fiecare zi impreuna cu playerii, asigurand liniseta pe server, si facand evente cu premii cat mai atractive pentru a face playerii sa voteze si sa faca reclama la server cu drag, nu din obligatie.
Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

EnygmeMetin2